Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/meziai/domains/och.lt/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/meziai/domains/och.lt/public_html/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Skaitiniai » Prikolai,anekdotai,bajeriai,linksmi,juokingi vaizdeliai,juokai,juokingi video!

TOPWAREZ.LT ----- Geriausias pramogų portalas Lietuvoje.....TOPWAREZ.LT
Pradžia | Anekdotai | Skaitiniai | Paveiksliukai | Įdomybės | Nuorodos | Prikolai | Video | Žaidimai | VIP Merginos | VIP Vaikinai | VIP Siaubas | VIP Video

Pamokančios istorijos Kategorija: Skaitiniai
Stovėdama prieš penktokų klasę pirmąją dieną mokykloje, jinai pasakė vaikams netiesą - kad, kaip ir dauguma mokytojų, juos myli visus vienodai. Bet juk tai buvo neįmanoma, nes pirmoje eilėje, pakumpęs, sėdėjo berniukas, vardu Tedis Stollardas. Misis Tomson stebėdavo Tedį anksčiau ir matė, kad jam nesisekė žaisti
su kitais vaikais, kad jo drabužiai nebuvo tvarkingi, kad jį reikėjo nuprausti. Be to, Tedis kartais būdavo nemalonus vaikas. Kai Misis Tomson taisydavo Tedžio darbus, ji su pasimėgavimu rašydavo jam neigiamus pažymius, ir raudonu rašalu braukydavo klaidas.

Mokykloje, kurioje dirbo Misis Tomson, mokytojai privalėjo pasidomėti ankstesnių klasių mokinių pažymiais. Mokytoja atidėjo Tedžio pažymių peržiūrą metų galui ir nustebo... Tedžio I-os klasės mokytoja rašė, kad jis šaunus vaikas, daug besijuokiantis, dirba kruopščiai, puikiai elgiasi. Su juo gera dirbti. Antros klasės mokytoja rašė, kad Tedis yra puikus mokinys, bet jis susirūpinęs, nes mama serga nepagydoma liga. Namuose jam nelengva. III-ios klasės mokytoja pastebėjo, jog mamos mirtis jį paveikė, berniukas stengiasi, bet jam sunku. Tėtis juo ne itin rūpinasi ir jo gyvenimas pasikeis į blogąją pusę, jei niekas nesiims priemonių. IV-tos klasės mokytoja rašė, kad Tedis šalinasi visų ir nesidomi mokykla, neturi draugų, miega per pamokas. Dabar Misis Tomson suprato viską. Jai pasidarė gėda dėl savo elgesio. Jinai dar blogiau pasijuto, kai mokiniai atnešė kalėdines dovanas, visas įvyniotas į gražų popierių. Išskyrus Tedį. Jo dovana buvo įpakuota į rudą, bakalėjos parduotuvės popierių. Mokytoja išvyniojo Tedžio dovaną. Vaikai pradėjo juoktis, kai pamatė dirbtinių briliantų apyrankę, kurioje trūko vieno akmenėlio, ir vos trečdalį buteliuko kvepalų. Ji sutramdė besijuokiančius vaikus, užsimaudama apyrankę, pasigėrėdama, kokia ji graži, ir pasikvėpindama riešus kvepalais. Tą dieną Tedis pasiliko po pamokų ir pasakė mokytojai: Misis Tomson, šiandien jūs kvepiate taip, kaip kvepėdavo mano mama. Kai vaikai išėjo iš klasės, Misis Tomson ilgai verkė. Ir nuo tos dienos ji nustojo mokyti skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Jinai ėmė mokyti vaikus.


Ne Kategorija: Skaitiniai
“Ne” reiškia ne.
“Ne dabar” reiškia ne.
“Aš turiu antrą pusę” reiškia ne.
“Gal vėliau/kitą kartą” reiškia ne.
“Ačiū, ne” reiškia ne.
“Tu ne mano skonio” reiškia ne.
“Atšok/atsiknisk” reiškia ne.
“Aš norėčiau pabūti viena” reiškia ne.
“Tu man išties patinki, bet…” reiškia ne.
“Gal geriau tiesiog pamiegam” reiškia ne.
“Nesu tikra” reiškia ne.
Tylėjimas reiškia ne.
“———” reiškia ne.

Prievarta yra “ne” nesupratimas.


Mokslininkai išrado naują būdą kovoti su virusais Kategorija: Skaitiniai
Mokslininkai teigia padarę išradimą, leisiantį sukurti vaistus prieš tokias virusines ligas kaip peršalimas.

Iki šiol ekspertai manė, kad antikūnai negali visiškai susidoroti su virusinėmis infekcijomis. Jie galėdavo tik užblokuoti jų patekimą į ląstelę arba kovoti su virusais už ląstelės ribų, praneša bbc.co.uk.

Medicininių tyrimų taryba įrodė, kad antikūnai gali patekti ir į ląsteles ir kovoti su virusais jų viduje.


Lietuvos skaitmeninėje erdvėje Su-27 avarija Kategorija: Skaitiniai
Lietuvos skaitmeninę erdvę, netoli Kaliningrado firewall'o (pasienio) bandė pralaužti rusų karinis naikintuvas Su-27, kurį pilotavo Valerijus TROJAN'ovas. Modernus rusų naikintuvas buvo 32 bitų, o Lietuvos miškai vis dar 16 bitų, todėl pusė lėktuvo technikos nesuveikė. Pakibus lėktuvui jis nukrito ant gražaus lietuviškų pievų wallpaper'io.


Kelių eismo taisyklės su humoru Kategorija: Skaitiniai
Telšių apskrities kelių eismo taisyklės

Įsigalioja nuo 2008 - 12 - 28

1. Vairuotojas turi žinoti, jog jau važiuodamas iš garažo jis sukelia avarinę situaciją.
2. Vairuotojas turi žinoti, jog kelyje jis yra silpnoji grandis.
3. Veždamas pinigus policijai vairuotojas negali važiuoti lėčiau kaip 80km/h.
4. Pastebėjęs už savęs automobilį su įjungtais mėlynos spalvos švyturėliais, vairuotojas privalo sustoti dešinėje kelio pusėje, išlipti iš automobilio, atsigulti ant asfalto ištiesus dešinėje rankoje kupiūrą (mažiausia kupiūros vertė 20lt) ir kartoti:"Kaltas, daugiau taip nebedarysiu". Nepakelti galvos tol kol girdi nuvažiuojančiojo policijos automobilio ūžesį.
5. Jeigu netyčia vairuotojas nebuvo sustabdytas, jis pats privalo sustoti ir paklausti, kodėl jo nestabdė, kas negerai?
6. Pamačius policininkus vairuotojas turi pats, be jokio skatinimo pažeisti kelių taisykles: viršyti greitį ir kt.
7. Išlipdamas iš automobilio vairuotojas pats turi prieiti prie policininko, pridėti prie piniginės ranką ir atraportuoti: "Petras Petraitis, stažas - 3 metai. Viršijau greitį nuo 50 iki 150 litų"


Patarimai „žaliems“ vairuotojams Kategorija: Skaitiniai
1 situacija: jūs sėdite mašinoje ir bandydamas pajudėti iš vietos pastebite, kad nėra vairo, pedalų, valdymo skydelio, priekinės pussferės apžvalga apsunkinta pašaliniais daiktais.

Patarimas: tikriausiai jūs atsisėdote ant galinės sėdynės, persėskite į pirmoje eilėje esančius krėslus.

2 situacija: jūs važiuojate keliu, o visos kiti automobiliai važiuoja priešinga kryptimi ir jums signalizuoja.

Patarimas: dėl solidarumo pasignalizuokite ir jūs, taip pat įjunkite ilgąsias šviesas. Jei šios priemonės nepadeda, sustokite ir įsitikinkite, kad esante ne Anglijoje. Jei vis dėlto jūs ne Anglijoje, pasukite vairą kiek dešiniau ir važuokite tokiau. Jei pėsčiųjų skaičius važiuojamojoje dalyje smarkiai padidėjo, įsitikinkite, ar nevažiuojate šaligatviu. Tokiu atveju sukinėdami vairą įvairiomis kryptimis išsirinkite optimalią važiavimo trajektoriją.

3 situacija: jus nuolat lenkia kiti automobiliai.

Patarimas: atidarykite dureles ir išlipkite, kad įsitikintumėte, kad nestovite ar nėra daiktų, kliudančių jūsų transporto priemonei judėti į priekį. Jei paaiškės, kad jūsų mašina vietoje nestovėjo, pasivysite ją pakeleivingu transportu.

4 situacija: jums nuleido ratą.

Patarimas: sustabdykite mašiną ir paieškokite bagažinėje atsarginio rato bei pompos. Jei vietoj to aptikote neaiškių gelžgalių krūvą, įsitikinkite, ar nevairuojate zaporožiečio.


25 DALYKAI, KURIUOS SUŽINOJOME IŠ FILMŲ Kategorija: Skaitiniai
1. Jeigu žudikas tyko jūsų namuose, jį nesunku rasti. Atsipalaiduokite ir prisileiskite vonią, kad ir viduryje dienos.
2. Dauguma žmonių saugo laikraščių iškarpas. Ir būtinai tie,kurių koks nors šeimos narys žuvo keistomis aplinkybėmis.
3. Susidūrusios mašinos būtinai užsiliepsnoja.
4. Eifelio bokštas matosi pro kiekvieną Paryžiaus namo langą.
5. Visos vienišos moterys laiko kates.


PASIPERPASAKOJIMAS Kategorija: Skaitiniai
Rudoji gėlelė 

Seniai seniai, kai dar nebuvo interneto, kokakolos ir net DVD grotuvų, giliame Lietuvos užkampyje gyveno kunigaikštis Zebediejus. Kur jo ta chatulka bazavosi, točnai jums dabar nepasakysiu, bo tada dar nebuvo gatvių, adresų irgi, tai Omnitelio sąskaitas visi gaudavo pašto karveliais. Pats kunigaikštis buvo čiotkas čiūvas: abiem rankom valdė kardą, mokėjo spausdinti akluoju būdu ir triskart per savaitę eidavo į treniruoklių salę. Negana to, jis dar buvo kaimo kolūkio pirmininkas ir daugkartinis ilgojo perdimo varžybų nugalėtojas. Tai va. Tas egzempliorius žmonos neturėjo, to ta jau seniai buvo užsilenkusi nuo narkotikų perdozavimo, dar prieš gimstant jų dukroms. O jų buvo trejetas, trynukės, 35, 26 ir 17 metų. Vyriausioji Zeba buvo tikras tėvelio pasididžiavimas: mokėjo verpti, austi ir tris būdus užsmaugti priešininką kontaktinėje kovoje. Vidurinioji Beda buvo tikras degtukų fabriko brokas: aukšta ir kūda kaip E. Žukauskas. Tik anas buvo gražesnis, o Bedos charė atrodė lyg tris kartus pervažiuota plentvoliu ir taisyta girto chirurgo. Na, aišku, jauniausioji Ieja tai jau buvo čiki merga: dailus snukelis, 90-60-90 figūra ir kiti navorotai. Audimas, verpimas ir siuvimas irgi įeina į standartinę komplektaciją. Ir dar Ieja turėjo Audi bulką ir šustrą mobilkę: devintą noškę iš TELE 2 su dviejų metų sutartimi. Tai va. Susiruošė kartą kunigaikštis Zebediejus į rusyną palėkti. Tipo, apsižvalgyti, kaip ten žmonės gyvena, o iš tikro tai užsipirkt pigesnės vodkos ir užsipilt benzo kolonkėj. Dukros biški pažliumbė, kad tas greičiau dingtų iš namų, nes taip reikėjo, bo taip daro visose pasakose ir basniose. Prieš tepdamas kunigaikštis pasikvietė savo dukras ant kilimo ir sako: "Tai, va, žiurkės, aš tepu slides trumpam, jūs, karovos, man chatos nenusiaubkit ir jokių ja..akų čia nesiveskit, o tai grįžęs pendelių išrašysiu ir atkalsiu kaip obuolius.


APIE MANDAGUMĄ Kategorija: Skaitiniai
Eina kartą labai mandagus ežiukas per mišką ir susitinka tris muškietininkus: Portą, Atą ir Aramį.
- Sveikas, Portai! 
- Sveikas, Ežiuk! 
- Sveikas, Porto arkly! 
- Sveikas, Ežiuk! 
- Sveikas, Atai! 
- Sveikas, Ežiuk! 


Vienakojis Kategorija: Skaitiniai
Vienakojis tai dar nereiškia, kad jis turi tik vieną koją.
Vienakojis tai dar nereiškia, kad jo pavardė negali būti Dvikojis.
Vienakojis tai dar nereiškia, kad jam neniežti tarpukojo.
Vienakojis tai dar nereiškia, kad važiuodamas dviračiu vieną pedalą jis mina ranka.
Vienakojis tai dar nereiškia, kad jo koja trenkė durimis ir išėjo.


Posakiai apie alkoholį Kategorija: Skaitiniai
Alkoholis trumpam praplečia kraujagysles ir draugų ratą.

Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu.

Jei alkoholis trukdo darbui – mesk! Aišku kad darbą!

In vino veritas, in vodka spiritas.

Girtuokliavimas ne yda, o bendravimo būdas.

Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?

Geriau būti visam pasauly žinomu pijoku, negu anoniminiu alkoholiku.

Jeigu žmogus gali gulėti ant grindų nesilaikydamas už ko nors, jis dar negirtas.


50 linksmų pasiūlymų užsisakinėjant picą: Kategorija: Skaitiniai
1. Bediktuodami užsakymą spaudinėkite tonų klavišus. Paprašykite užsakymą priimančiojo nustoti.
2. Išgalvokite kreditinės kortelės gamintoją ir paklauskite ar šia kortele galima atsiskaityti.
3. Surikite "Pamiršk, kad mes kada nors turėjome šį pokalbį" ir padėkite ragelį.
4. Pasakykite užsakymą priimančiajam, kad kita linija šnekatės su kita picas pristatančia kompanija ir užsakymą gaus tas, kas pasiųlys žemesnę kainą.
5. Duokite savo adresą, pasakykite "Tiesiog nustebinkit mane" ir daugiau nieko nesakę padėkite ragelį.
6. Atsakykite į jų klausimus klausimais.
7. Pabandykite į pokalbį įtraukti šias frazes: Svieto lygintojas, švelni avytės vilna, karinis pasirengimas, ištikimas kaip šuo.
8. Išdainuokite užsakymą pagal savo mėgstamiausios Metallica dainos melodiją.
9. Vietoj to, kad pasakyti norimos picos pavadinimą išvardinkite visus jos ingridientus. Paraidžiui.
10. Kiekvieną kartą tardami raidę "P" pradėkite mikčioti.


David Thorne: Vakarėlis trečiame bute [EN] Kategorija: Skaitiniai
Jeigu nemokate anglų kalbos - jūs tikrai daug prarandate.

David Thorne: Vakarėlis trečiame bute [EN]


Skelbimukas [EN] Kategorija: Skaitiniai
To the woman who sh!t in my car

We met on Craigslist so I am hoping that this post finds you. I know that it could quite possibly be the most humiliating first date that you have ever been on, but I am willing to look past that.

I thought we had real chemistry sitting at the Roster sharing a basket of Wings while drinking the Coors Light. I really felt like there was a connection there. I found you to be intelligent and witty and looked forward to further conversation with you.


Žodynėlis (Senas, bet geras) Kategorija: Skaitiniai
O
Operacija – patruliuojantiems policininkams transliuojama per radiją opera.
Operatorius – chirurgas.
Operetė – chirurgo asistentė.


Gudrių naudotų automobilių pardavėjų teiginiai Kategorija: Skaitiniai
1. Už tokius pinigus Jūs nieko geresnio nerasite!
(…jeigu kaip idiotas čia stovėsite ir nepasidomėsite bet kurioj kitoj vietoj)
2. Ant jos nei musė netupėjo! (…todėl, kad ji buvo eksploatuojama tenai, kur net musės negyvena)
3. Mašina – ugnis!
(…laidai kibirkščiuoja ten, kur tik įmanoma…Kur neįmanoma irgi)
4. Paėjėkite 10 metrų, pasigrožėkite, koks gražuolis!
(…ir neikite arčiau, kad nepastebėtumėte koks išsigimėlis)
5. Joje Jūs pasijusite Vyru!
(…taip jį visą vibruos)


Kazio Laiškas [N-16] Kategorija: Skaitiniai
Dėmesio! Rašinys ,,Kazio laiškas” tai juodojo humoro satyra, išjuokianti stereotipišką supratimą apie kaimiško gyvenimo ypatumus. Visi šios istorijos personažai ir įvykiai yra pramanyti. Taip pat autorius įspėja, jog tekste dominuoja nenormatyvinė leksika, jaunesniems kaip 16 metų skaityti nerekomenduojama.


Klasika: Pykčio vadyba Kategorija: Skaitiniai
Jei kartais turite tikrai blogą dieną tereikia ant ko nors išsilieti. Ne ant to kurį pažįsti, bet ant nepažįstamo žmogaus. Aš sėdėjau prie savo darbo stalo ir prisimiau, jog man reikėtų paskambinti vienam žmogui. Susiradau numerį, ir surinkau jį.


10 priežasčių, kodėl neverta prasidėti su lietuviais Kategorija: Skaitiniai
1. Jie susmirdę netvarkingi apsileidėliai. Į lietuvišką pakelės išvietę normalus žmogus gali užeiti tik du kartus: pirmą ir paskutinį. Užėjęs į jų daugiabučio namo koridorių ar liftą pagalvosi, jog vyrai nelaiko šlapimo, vaikams iš nasrų nuolatos drimba seilės, o moterims patinka musių išmatomis, voratinkliais ir dulkėmis "patamsinti" langai...

2. Lietuviai lenda be muilo į subinę kiekvienam, iš kurio tikisi sau naudos. Jie godūs ir be savigarbos.

3. Jie isterikai: vietoje to, kad dirbtų ir stengtųsi patys spręsti savo problemas, jie nori kad visi aplink juos šokinėtų, viską už juos darytų ir tuo pačiu metu dar jais žavėtųsi.

4. Jų politikai menko proto ir žemos moralės: priiminėja tokius įstatymus, kuriuos sekančią dieną prireikia taisyti arba panaikinti; naudojasi menkiausia proga pasipelnyti, neatsižvelgiant į priemones, o pagauti laužant savo pačių įstatymus ar sukčiaujant apsimeta naivuoliais, nekaltais avinėliais, o dažniausiai - visai nereaguoja.

5. Jie girtuokliai ir apsirijėliai. Abstinentu jie stebisi, teiraujasi jo sveikatos būklės ir nepaisydami atsisakymų įkyriai ragina "bent truputį", "nors vieną", "nepasididžiuoti" ir pan. Moterys entuziastingai lakina vyrus (ne savo) ir keikia kekšes, girdančias jųjų nuosavus sutuoktinius. Nuvežkite jiems labdarą ir patirsite savo kailiu jų plikbajorišką vaišingumą: paverkšlenę apie savo tautos nelaimes ir sunkią būklę jie jus pasodins prie gausiai riebiais patiekalais ir milžinišku alkoholio kiekiu nukrauto stalo, kurio užtektų kareivių kuopai mėnesiui laiko.

6. Lietuviai - bailūs baudžiauninkiškai-būriškai-vergiško mentaliteto riboti provincionalai su didybės manijos ir nepilnavertiškumo kompleksų mišiniu. Jų nuomone, Lietuva tai Pasaulio Bamba, Europos centras - prie Vilniaus, Anglijos karalienė geria tik lietuvišką Anykščių vyną, o jie patys - išrinktoji tauta. Dažno jų svajonė - nusipirkti Lietuvos gaublį.

7. Jų vyrų figūros panašios į "Kauno kumpelius" (rūkytas kiaulienos kumpis be kaulų, suraišiotas virvele, su išsivertusiomis mėsomis), o moterų - šaldytuvus su kojytėmis. Sportiniai treningai jiems - kaip Londono High Society klubo nariui smokingas.

8. Daugiausia Lietuvoje karvių (jos netrukdo), kiaulių (kai kurias sunkiai atskirsite nuo lietuvių - venkite tokių) ir apie 3 milijonai lietuvių.

9. Jų kapinės - tipiško lietuviško mentaliteto ir kičinio skonio išraiška: daug įvairaus dydžio ir kainos (tai jiems labai svarbu!) lagamino formos akmenų. Tauta, kurios kapinės nutapytos M. K. Čiurlionio paveiksle "Žemaitijos kapinės" - nebeegzistuoja.

10. Tačiau tarp jų pasitaiko žemaičių genties atstovų. Juos atskirsite iš didelių nosių ir tyrų dorų akių.


Žmonos laiškas vyrui Kategorija: Skaitiniai
Brangus mano vyre!

Siunčiu tau šį laišką elektroniniu paštu, kad būčiau tikra, jog jį perskaitysi. Tikiuosi, atleisi man šią nedidelę gudrybę. Tiesiog norėjau, kad žinotum, kas įvyko per tuos du metus, kai mūsų namuose atsirado kompiuteris ir internetas. Su vaikais viskas gerai. Pauliukui praeitą mėnesį sukako 8 metukai. Mokosi jis gerai, visi laiko jį gražiu, bendrauti linkusiu berniuku. Jis turi neabejotinų meninių polinkių.

Praėjusią savaitę mokykloje, per piešimo pamoką, jis nupiešė visą šeimą. Labai gerai pavyko pavaizduoti visus veidus, o ypač realistiškas gavosi tavo pakaušis. Turėtum didžiuotis savo sūnumi. Miglutei rugsėjo mėnesį sukako treji metukai. Ji labai panaši į tave, koks buvai jos amžiaus. Miglutė – labai protinga mergaitė. Ji netgi prisimena, kad tu praleidai su mumis visą jos gimtadienio vakarą. Ji tą vakarą su džiaugsmu prisimena, nors bildėjo griaustinis ir buvo pradingusi elektra.

Su manimi irgi viskas gerai. Praėjusiais metais persidažiau plaukus, manau, balta spalva man labiau tinka. Justas (turiu galvoje poną Justiną Blažį – personalo vadybininką mano firmoje) ėmė labai domėtis mano karjeros reikalais. Paskui jis tapo labai geru mano draugu. Aš supratau, kad namų reikalais užsiimti ne taip jau ir sudėtinga. Iš pradžių, kai plaudavau grindis su skuduru, tu čiaudėjai nuo dulkių, bet dabar viską tvarkau su dulkių siurbliu, kuris tau visiškai netrukdo. Namuose dabar švaru ir jauku.

Praeitą pavasarį mes perklijavome tapetus, išskyrus tą kambario dalį, kur tu pasistatei savo kompiuterį. Nenorėjome tau trukdyti. Tuo tikriausiai ir baigsiu šį trumputį savo laišką, kadangi man jau laikas eiti. Justas, tai yra ponas Justinas Blažys, pakvietė mus visus paslidinėti į Austriją ir man dabar reikia susikrauti daiktus. Kol mūsų nebus, namus tvarkys mano pasamdyta darbininkė. Ji virs tau kavą ir nešios ją tiesiai prie kompiuterio. Tikiuosi, kad puikiai praleisi laiką su kompiuteriu, kol mūsų nebus.

Pauliukas, Miglutė ir aš galvosime apie tave. Pasistenk ir tu mus prisiminti, bent jau perkraudamas kompiuterį. Bučiuoju. Tavo Rūta.


Žmonių citatos apie kompiuterius ir IT Kategorija: Skaitiniai
Kartą kompiuteris mane nugalėjo šachmatų partijoje. Bet neprilygo man kikboksinge.
Emo Philips

Kompiuterių mokslas yra ne labiau apie kompiuterius, negu astronomija apie teleskopus.
Edsger Dijkstra

Kompiuteriai yra beverčiai. Jie tik gali duoti mums atsakymus.
Pablo Picasso


Dienos Citata Kategorija: Skaitiniai

Šeimyninis šampanas: vyras geria, žmona putoja.Dienos Citata Kategorija: Skaitiniai
Jei pasiklydote miške ir po ranka neturite kompaso, palaukite rudens – paukščiai skris į pietus.


Rekomenduojame paspausti ant reklamos kartą į dieną,taip paremsite svetaine.Dėkojame !!!
sex foto video sex,sex pazintys,meiluziai,meiluzes,intymios pazintys
Duokite, prašau, prezervatyvų... Kategorija: Skaitiniai
Atėjau į vaistinę nusipirkti kažkokių piliulių. Užeina penkiasdešimtmetis, vitrinas apžiūrinėja, į šalis dairosi. Sulaukęs, kol vaistinėjė liko tik keli žmonės, prieina prie langelio ir labai garantuotai, lyg būtų geležinis, pareiškia:
- Duokite prezervatyvų.


Anekdotai apie viską Kategorija: Skaitiniai
-Mama,tėti, čia yra...Koks tavo vardas?..Žodžiu, ji gyvens su mumis.

***

- Ko tu tokia pikta, mieloji? Nuo šluotos nukritai?

***

Butą nuomojanti šeimininkė klausia jaunos savo nuominikės:
-O ko tavo brolis nebeužeina?
-Tas bjaurybė susirado kitą seserį.

***

Ant tilto stovi berniukas ir galiai rauda. Praeivis klausia:
-Kas nutiko?
-Bandelė nukrito!
-Tikriausiai su džemu buvo, kad taip verki?
-Ne. Su broliu!!


Auksinės J.Erlicko mintys Kategorija: Skaitiniai
Perspėjimas: nesidomintiems literatūra bei politika - nerekomenduojama.

Apie stebuklus: 
Jūs žinote, anksčiau vieną kartą metuose būdavo stebuklinga diena, kai kalbėjo gyvuliai. O dabar gyvuliai kalba kasdien. Net per televiziją. Vadinasi, gyvenimas gerėja...

Apie vidurio amžiaus krizę:
Būdami apie 40 metų vyrai palieka savo šeimas ir išeina į Seimą. Kai kurie iš jų pakeliui užsuka į alaus barą ir niekada nebepasiekia Seimo. Taip protinga gamta ginasi nuo politikų pertekliaus . 

Apie grožį:
Dabar yra pažangu būti gėjumi. Ateity taip pat svajoju tapti gėjumi. Nes tada matyčiau daugiau grožio. O kol kas grožį matau tik moteriškoje žmonijos pusėje...

Apie Europą:
Ar mes tikrai jau Europoje? Toks verslininkas pasigyrė - nusipirkau mašiną be stogo. O komisaras Grigaravičius perspėjo - prišiks...


Juokingiausi skelbimai Kategorija: Skaitiniai
Ryšium su išvykimu skubiai parduodama pūkinė ožka su mažu mažiuku ir ožys - gamybininkas.

Parduodama avis su motociklo cilindru.

Parsiduoda raudonmedžio spintelė su kojomis ir slaptomis karalienės Annos vietomis.

Parduodamas namas. Veranda medinė. Visa kita - pagal susitarimą.

Parduodu automašiną ir karvę su naujomis padangomis.


Kaip atsikratyti prekes ir paslaugas siūlančių asmenų Kategorija: Skaitiniai
Būnant darbe (ypač dirbantiems biure), neduokdie kažkam ir namuose, retkarčiais tenka susidurti su asmenimis, telefonu siūlančiais įvairias paslaugas, prekes, seminarus ar dar ką nors. Toliau - keletas originalių ir linksmų būdų paerzinti jums įkyriais pasiūlymais trukdančius asmenis.


5 sunkiausi klausimai vedusio vyro gyvenime Kategorija: Skaitiniai
Klausimas nr. 1: Apie ką dabar galvoji?

Teisingas atsakymas į tai būtų: „Atsiprašau jei buvau nedėmesingas, brangioji. Tiesiog galvojau apie tai, kokia šilta, nuostabi, rūpestinga, graži ir protinga moteris tu esi ir kaip man pasisekė, jog sutikau tave...“ Šis atsakymas, be abejonės, neturi nieko bendro su tikruoju atsakymu, kuris tikriausiai yra vienas iš šių: 
A. Apie futbolą. 
B. Apie krepšinį. 
C. Kad priaugai svorio... 
D. Kad ji gražesnė už tave. 
E. Kaip aš išleisčiau draudimo pinigus, jei tu mirtum. 

Tikriausiai geriausią atsakymą į šį klausimą yra ištaręs visiems gerai žinomas ponas Bandis („Vedęs ir turi vaikų“): „Jei norėčiau, kad žinotum, ką aš mąstau, aš su tavimi kalbėčiau“


Agitacija Kategorija: Skaitiniai
E k s p e r i m e n t a s. Parlamentan tautai atstovauti paskiriami du individai: patyręs, savo darbą neva išmanantis politikas ir lokys. Abu sutvėrimai varomi į posėdžius, verčiami tupėti erdviose salėse ir klausytis kolegų pranešimų; abu už savo postus gauna dosnų atlygį, be to, abu rūpestingai maitinami ir prižiūrimi, idant jų gyvybiniai procesai dėl bado ar ligos nenutrūktų. Kadencijai besiritant į pabaigą jiems užduodamas koks atviras, samprotavimo reikalaujantis klausimas, sakykim: ką jūs nuveikėte derindami administravimo ir vadybos metodus viešajame sektoriuje, ir apskritai kokia esti jūsų trijų sektorių sąveikos vizija?
Vartotojo meniu
Vardas:
Slaptažodis:
 
Mėnesio komentatoriai
Apklausa
Aktyviausi lankytojai
 Neringa  (7704)
 Jurrrate  (7322)
 Blekas  (6406)
 Sting  (5221)
 mariakas  (4958)
 Tomas007  (4927)
 bezdals  (4894)
 Pofkuciz  (3348)
 chaime  (3322)
 caras  (3048)
Naujausi nariai
» Zhomasglisk
» RobertWeift
» Peterbusty
» Sherilab
» MarlinTug
» Angelcof
» Williamanabolikovkab
» SerovEa
» QuadirduH
» gumanoid2000
Populiarios naujienos
Raktažodžiai
Mes ir facebook !!!

Nuorodos
sexpazintys,pazintys,meiluziai

SEXTOP.LT
Ryšys su mumis | Pridėti naujieną | Statistika | Reklama | Parfum Express Kvepalai | google adwords coupons

© 2008-2010 Och.lt