Mokslas kitaip...
Meiluziai.lt ----- SEXpazintys internete.....www.Meiluziai.lt
Pradžia | Anekdotai | Skaitiniai | Paveiksliukai | Įdomybės | Nuorodos | Prikolai | Video | Žaidimai | VIP Merginos | VIP Vaikinai | VIP Siaubas | VIP Video

Pamokančios istorijos Kategorija: Skaitiniai
Stovėdama prieš penktokų klasę pirmąją dieną mokykloje, jinai pasakė vaikams netiesą - kad, kaip ir dauguma mokytojų, juos myli visus vienodai. Bet juk tai buvo neįmanoma, nes pirmoje eilėje, pakumpęs, sėdėjo berniukas, vardu Tedis Stollardas. Misis Tomson stebėdavo Tedį anksčiau ir matė, kad jam nesisekė žaisti
su kitais vaikais, kad jo drabužiai nebuvo tvarkingi, kad jį reikėjo nuprausti. Be to, Tedis kartais būdavo nemalonus vaikas. Kai Misis Tomson taisydavo Tedžio darbus, ji su pasimėgavimu rašydavo jam neigiamus pažymius, ir raudonu rašalu braukydavo klaidas.

Mokykloje, kurioje dirbo Misis Tomson, mokytojai privalėjo pasidomėti ankstesnių klasių mokinių pažymiais. Mokytoja atidėjo Tedžio pažymių peržiūrą metų galui ir nustebo... Tedžio I-os klasės mokytoja rašė, kad jis šaunus vaikas, daug besijuokiantis, dirba kruopščiai, puikiai elgiasi. Su juo gera dirbti. Antros klasės mokytoja rašė, kad Tedis yra puikus mokinys, bet jis susirūpinęs, nes mama serga nepagydoma liga. Namuose jam nelengva. III-ios klasės mokytoja pastebėjo, jog mamos mirtis jį paveikė, berniukas stengiasi, bet jam sunku. Tėtis juo ne itin rūpinasi ir jo gyvenimas pasikeis į blogąją pusę, jei niekas nesiims priemonių. IV-tos klasės mokytoja rašė, kad Tedis šalinasi visų ir nesidomi mokykla, neturi draugų, miega per pamokas. Dabar Misis Tomson suprato viską. Jai pasidarė gėda dėl savo elgesio. Jinai dar blogiau pasijuto, kai mokiniai atnešė kalėdines dovanas, visas įvyniotas į gražų popierių. Išskyrus Tedį. Jo dovana buvo įpakuota į rudą, bakalėjos parduotuvės popierių. Mokytoja išvyniojo Tedžio dovaną. Vaikai pradėjo juoktis, kai pamatė dirbtinių briliantų apyrankę, kurioje trūko vieno akmenėlio, ir vos trečdalį buteliuko kvepalų. Ji sutramdė besijuokiančius vaikus, užsimaudama apyrankę, pasigėrėdama, kokia ji graži, ir pasikvėpindama riešus kvepalais. Tą dieną Tedis pasiliko po pamokų ir pasakė mokytojai: Misis Tomson, šiandien jūs kvepiate taip, kaip kvepėdavo mano mama. Kai vaikai išėjo iš klasės, Misis Tomson ilgai verkė. Ir nuo tos dienos ji nustojo mokyti skaityti, rašyti ir skaičiuoti. Jinai ėmė mokyti vaikus.


Ne Kategorija: Skaitiniai
“Ne” reiškia ne.
“Ne dabar” reiškia ne.
“Aš turiu antrą pusę” reiškia ne.
“Gal vėliau/kitą kartą” reiškia ne.
“Ačiū, ne” reiškia ne.
“Tu ne mano skonio” reiškia ne.
“Atšok/atsiknisk” reiškia ne.
“Aš norėčiau pabūti viena” reiškia ne.
“Tu man išties patinki, bet…” reiškia ne.
“Gal geriau tiesiog pamiegam” reiškia ne.
“Nesu tikra” reiškia ne.
Tylėjimas reiškia ne.
“———” reiškia ne.

Prievarta yra “ne” nesupratimas.


Mokslininkai išrado naują būdą kovoti su virusais Kategorija: Skaitiniai
Mokslininkai teigia padarę išradimą, leisiantį sukurti vaistus prieš tokias virusines ligas kaip peršalimas.

Iki šiol ekspertai manė, kad antikūnai negali visiškai susidoroti su virusinėmis infekcijomis. Jie galėdavo tik užblokuoti jų patekimą į ląstelę arba kovoti su virusais už ląstelės ribų, praneša bbc.co.uk.

Medicininių tyrimų taryba įrodė, kad antikūnai gali patekti ir į ląsteles ir kovoti su virusais jų viduje.


Lietuvos skaitmeninėje erdvėje Su-27 avarija Kategorija: Skaitiniai
Lietuvos skaitmeninę erdvę, netoli Kaliningrado firewall'o (pasienio) bandė pralaužti rusų karinis naikintuvas Su-27, kurį pilotavo Valerijus TROJAN'ovas. Modernus rusų naikintuvas buvo 32 bitų, o Lietuvos miškai vis dar 16 bitų, todėl pusė lėktuvo technikos nesuveikė. Pakibus lėktuvui jis nukrito ant gražaus lietuviškų pievų wallpaper'io.


Kelių eismo taisyklės su humoru Kategorija: Skaitiniai
Telšių apskrities kelių eismo taisyklės

Įsigalioja nuo 2008 - 12 - 28

1. Vairuotojas turi žinoti, jog jau važiuodamas iš garažo jis sukelia avarinę situaciją.
2. Vairuotojas turi žinoti, jog kelyje jis yra silpnoji grandis.
3. Veždamas pinigus policijai vairuotojas negali važiuoti lėčiau kaip 80km/h.
4. Pastebėjęs už savęs automobilį su įjungtais mėlynos spalvos švyturėliais, vairuotojas privalo sustoti dešinėje kelio pusėje, išlipti iš automobilio, atsigulti ant asfalto ištiesus dešinėje rankoje kupiūrą (mažiausia kupiūros vertė 20lt) ir kartoti:"Kaltas, daugiau taip nebedarysiu". Nepakelti galvos tol kol girdi nuvažiuojančiojo policijos automobilio ūžesį.
5. Jeigu netyčia vairuotojas nebuvo sustabdytas, jis pats privalo sustoti ir paklausti, kodėl jo nestabdė, kas negerai?
6. Pamačius policininkus vairuotojas turi pats, be jokio skatinimo pažeisti kelių taisykles: viršyti greitį ir kt.
7. Išlipdamas iš automobilio vairuotojas pats turi prieiti prie policininko, pridėti prie piniginės ranką ir atraportuoti: "Petras Petraitis, stažas - 3 metai. Viršijau greitį nuo 50 iki 150 litų"


Patarimai „žaliems“ vairuotojams Kategorija: Skaitiniai
1 situacija: jūs sėdite mašinoje ir bandydamas pajudėti iš vietos pastebite, kad nėra vairo, pedalų, valdymo skydelio, priekinės pussferės apžvalga apsunkinta pašaliniais daiktais.

Patarimas: tikriausiai jūs atsisėdote ant galinės sėdynės, persėskite į pirmoje eilėje esančius krėslus.

2 situacija: jūs važiuojate keliu, o visos kiti automobiliai važiuoja priešinga kryptimi ir jums signalizuoja.

Patarimas: dėl solidarumo pasignalizuokite ir jūs, taip pat įjunkite ilgąsias šviesas. Jei šios priemonės nepadeda, sustokite ir įsitikinkite, kad esante ne Anglijoje. Jei vis dėlto jūs ne Anglijoje, pasukite vairą kiek dešiniau ir važuokite tokiau. Jei pėsčiųjų skaičius važiuojamojoje dalyje smarkiai padidėjo, įsitikinkite, ar nevažiuojate šaligatviu. Tokiu atveju sukinėdami vairą įvairiomis kryptimis išsirinkite optimalią važiavimo trajektoriją.

3 situacija: jus nuolat lenkia kiti automobiliai.

Patarimas: atidarykite dureles ir išlipkite, kad įsitikintumėte, kad nestovite ar nėra daiktų, kliudančių jūsų transporto priemonei judėti į priekį. Jei paaiškės, kad jūsų mašina vietoje nestovėjo, pasivysite ją pakeleivingu transportu.

4 situacija: jums nuleido ratą.

Patarimas: sustabdykite mašiną ir paieškokite bagažinėje atsarginio rato bei pompos. Jei vietoj to aptikote neaiškių gelžgalių krūvą, įsitikinkite, ar nevairuojate zaporožiečio.


Dekojame !!!


sex,sex pazintys,meiluziai,meiluzes,intymios pazintys
25 DALYKAI, KURIUOS SUŽINOJOME IŠ FILMŲ Kategorija: Skaitiniai
1. Jeigu žudikas tyko jūsų namuose, jį nesunku rasti. Atsipalaiduokite ir prisileiskite vonią, kad ir viduryje dienos.
2. Dauguma žmonių saugo laikraščių iškarpas. Ir būtinai tie,kurių koks nors šeimos narys žuvo keistomis aplinkybėmis.
3. Susidūrusios mašinos būtinai užsiliepsnoja.
4. Eifelio bokštas matosi pro kiekvieną Paryžiaus namo langą.
5. Visos vienišos moterys laiko kates.


PASIPERPASAKOJIMAS Kategorija: Skaitiniai
Rudoji gėlelė 

Seniai seniai, kai dar nebuvo interneto, kokakolos ir net DVD grotuvų, giliame Lietuvos užkampyje gyveno kunigaikštis Zebediejus. Kur jo ta chatulka bazavosi, točnai jums dabar nepasakysiu, bo tada dar nebuvo gatvių, adresų irgi, tai Omnitelio sąskaitas visi gaudavo pašto karveliais. Pats kunigaikštis buvo čiotkas čiūvas: abiem rankom valdė kardą, mokėjo spausdinti akluoju būdu ir triskart per savaitę eidavo į treniruoklių salę. Negana to, jis dar buvo kaimo kolūkio pirmininkas ir daugkartinis ilgojo perdimo varžybų nugalėtojas. Tai va. Tas egzempliorius žmonos neturėjo, to ta jau seniai buvo užsilenkusi nuo narkotikų perdozavimo, dar prieš gimstant jų dukroms. O jų buvo trejetas, trynukės, 35, 26 ir 17 metų. Vyriausioji Zeba buvo tikras tėvelio pasididžiavimas: mokėjo verpti, austi ir tris būdus užsmaugti priešininką kontaktinėje kovoje. Vidurinioji Beda buvo tikras degtukų fabriko brokas: aukšta ir kūda kaip E. Žukauskas. Tik anas buvo gražesnis, o Bedos charė atrodė lyg tris kartus pervažiuota plentvoliu ir taisyta girto chirurgo. Na, aišku, jauniausioji Ieja tai jau buvo čiki merga: dailus snukelis, 90-60-90 figūra ir kiti navorotai. Audimas, verpimas ir siuvimas irgi įeina į standartinę komplektaciją. Ir dar Ieja turėjo Audi bulką ir šustrą mobilkę: devintą noškę iš TELE 2 su dviejų metų sutartimi. Tai va. Susiruošė kartą kunigaikštis Zebediejus į rusyną palėkti. Tipo, apsižvalgyti, kaip ten žmonės gyvena, o iš tikro tai užsipirkt pigesnės vodkos ir užsipilt benzo kolonkėj. Dukros biški pažliumbė, kad tas greičiau dingtų iš namų, nes taip reikėjo, bo taip daro visose pasakose ir basniose. Prieš tepdamas kunigaikštis pasikvietė savo dukras ant kilimo ir sako: "Tai, va, žiurkės, aš tepu slides trumpam, jūs, karovos, man chatos nenusiaubkit ir jokių ja..akų čia nesiveskit, o tai grįžęs pendelių išrašysiu ir atkalsiu kaip obuolius.


APIE MANDAGUMĄ Kategorija: Skaitiniai
Eina kartą labai mandagus ežiukas per mišką ir susitinka tris muškietininkus: Portą, Atą ir Aramį.
- Sveikas, Portai! 
- Sveikas, Ežiuk! 
- Sveikas, Porto arkly! 
- Sveikas, Ežiuk! 
- Sveikas, Atai! 
- Sveikas, Ežiuk! 


Vienakojis Kategorija: Skaitiniai
Vienakojis tai dar nereiškia, kad jis turi tik vieną koją.
Vienakojis tai dar nereiškia, kad jo pavardė negali būti Dvikojis.
Vienakojis tai dar nereiškia, kad jam neniežti tarpukojo.
Vienakojis tai dar nereiškia, kad važiuodamas dviračiu vieną pedalą jis mina ranka.
Vienakojis tai dar nereiškia, kad jo koja trenkė durimis ir išėjo.


Dekojame !!!
sex foto video sex,sex pazintys,meiluziai,meiluzes,intymios pazintys
Posakiai apie alkoholį Kategorija: Skaitiniai
Alkoholis trumpam praplečia kraujagysles ir draugų ratą.

Rūkyti rūkysiu, bet gerti nemesiu.

Jei alkoholis trukdo darbui – mesk! Aišku kad darbą!

In vino veritas, in vodka spiritas.

Girtuokliavimas ne yda, o bendravimo būdas.

Kodėl mano alkoholinėje sistemoje tiek daug kraujo?

Geriau būti visam pasauly žinomu pijoku, negu anoniminiu alkoholiku.

Jeigu žmogus gali gulėti ant grindų nesilaikydamas už ko nors, jis dar negirtas.


50 linksmų pasiūlymų užsisakinėjant picą: Kategorija: Skaitiniai
1. Bediktuodami užsakymą spaudinėkite tonų klavišus. Paprašykite užsakymą priimančiojo nustoti.
2. Išgalvokite kreditinės kortelės gamintoją ir paklauskite ar šia kortele galima atsiskaityti.
3. Surikite "Pamiršk, kad mes kada nors turėjome šį pokalbį" ir padėkite ragelį.
4. Pasakykite užsakymą priimančiajam, kad kita linija šnekatės su kita picas pristatančia kompanija ir užsakymą gaus tas, kas pasiųlys žemesnę kainą.
5. Duokite savo adresą, pasakykite "Tiesiog nustebinkit mane" ir daugiau nieko nesakę padėkite ragelį.
6. Atsakykite į jų klausimus klausimais.
7. Pabandykite į pokalbį įtraukti šias frazes: Svieto lygintojas, švelni avytės vilna, karinis pasirengimas, ištikimas kaip šuo.
8. Išdainuokite užsakymą pagal savo mėgstamiausios Metallica dainos melodiją.
9. Vietoj to, kad pasakyti norimos picos pavadinimą išvardinkite visus jos ingridientus. Paraidžiui.
10. Kiekvieną kartą tardami raidę "P" pradėkite mikčioti.


David Thorne: Vakarėlis trečiame bute [EN] Kategorija: Skaitiniai
Jeigu nemokate anglų kalbos - jūs tikrai daug prarandate.

David Thorne: Vakarėlis trečiame bute [EN]
Vartotojo meniu
Vardas:
Slaptažodis:
 
Mėnesio komentatoriai
Apklausa
Aktyviausi lankytojai
 Neringa  (7704)
 Jurrrate  (7322)
 Blekas  (6406)
 Sting  (5221)
 mariakas  (4958)
 Tomas007  (4927)
 bezdals  (4894)
 Pofkuciz  (3348)
 chaime  (3322)
 caras  (3048)
Naujausi nariai
» Zhomasglisk
» RobertWeift
» Peterbusty
» Sherilab
» MarlinTug
» Angelcof
» Williamanabolikovkab
» SerovEa
» QuadirduH
» gumanoid2000
Populiarios naujienos
Raktažodžiai
Mes ir facebook !!!

Nuorodos
sexpazintys,pazintys,meiluziai

SEXTOP.LT
Ryšys su mumis | Pridėti naujieną | Statistika | Reklama | Parfum Express Kvepalai | google adwords coupons

© 2008-2010 Och.lt